Penzion Praha 8 - Sokolovská

Sokolovská 210
Praha 8
180 00

Telefon:

+420 777 914 918

email: 

info@nejlevnejsi-ubytovny.cz

Ceník: 

Délka / Pokoj

1-lůžkový

2-lůžkový

3-lůžkový

4-lůžkový

1 - 5 dny

532,–

340,–

313,–

250,–

6 - 21 dní

-

319,–

292,–

218,–

22 a více dní

-

266,–

250,–

187,–

Ceny bez DPH 10% za osobu/noc.

Základní informace: 

Penzion Praha 8 - Sokolovská s romantickou atmosférou staropražského pavlačového domu Vám dopřeje pohodlné ubytování v příjemném prostředí. Penzion Praha 8 je vzdálená pouze 3 stanice metra od centra. Vybavení ubytovny Vám poskytne připojení Wi-Fi k internetu zdarma, možnost zaparkovat uvnitř areálu, domácí mazlíčci jsou vítáni. Penzion je situován pouhých 5 minut pěšky od O2 Arény (Sazka Areny).

Ubytování na 1, 2, 3 a 4 lůžkových pokojích

  • internet WIFI zdarma
  • káva a čaj zdarma po celý den
  • toalety a sprchové kouty přímo na pokojích, vybavené  kuchyňky ve společných prosterech
  • Lednice, HD LCD Televize 48cm + DVD včetně USB na každém pokoji. (vratná záloha)
  • k dispozici lednička, pračka a vybavená kuchňka ve společných prostorech
  • možnost parkování osobních automobilů a motocyklů ve dvoře

Check-in, check-out

  • Ubytování v den příjezdu nejdříve od 12:00
  • Vyklizení pokoje nejpozději do 10:30
Dopravní spojení: 

Metro

  • Palmovka (200 m) - Metro B

Autobusová zastávka

Tramvajová zastávka

Zajímavá místa v okolí:

Centrum prahy

Prahu provází pověst jednoho z nejkrásnějších měst světa už od středověku. Unikátní historické jádro společně s Pražským hradem, Karlovým mostem a množstvím kostelů, paláců a zahrad je zapsáno do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Krásy Prahy jsou Vám nadosah, tram č.8 jste za 10 minut od našeho Penzionu na Nám. republiky a poté se vydáte příjemnou procházkou po centru.

Divadlo pod Palmovkou

Divadlo pod Palmovkou (http://www.divadlopodpalmovkou.cz/) je klasickým repertoárovým divadlem, jeho cílem je především vytvoření a udržení nabídky inscenací, které splňují i ty nejnáročnější požadavky na uměleckou kvalitu a zároveň jsou divácky atraktivní. Chůzí pěšky je vzdálen 3 minuty od našeho Penzionu.

O2 Arena

O2 ARENA (http://www.o2arena.cz) původním názvem Sazka Arena, je moderní víceúčelová hala, která stojí v Libni v Praze 8, těsně u hranice Vysočan. Je vhodná nejen pro pořádání sportovních událostí, ale i pro kulturní a zábavní akce, koncerty, veletrhy a další. O2 Arena byla otevřena při příležitosti mistrovství světa v ledním hokeji 2004.V areálu jsou tři restaurace, šest barů, dvě kavárny a celkem 20 stánků s rychlým občerstvením, které dohromady nabízejí asi 2900 míst. Od našeho penzionu je to jedna zastavka Tram 8 nebo 25.

Výstaviště Praha

Výstaviště Praha (http://vystavyvpraze.cz/…a-holesovice) je výstavní areál v Praze , v blízkosti zástavby Holešovic, který slouží pro pořádání výstav, koncertů či dalších kulturních akcí. V těsném okolí výstaviště se na západní straně nachází rozlehlý park Stromovka a Planetárium Praha, na východní Tesla Arena, domovská hala klubu HC Sparta Praha. Dominantní stavbou vlastního areálu je secesní Průmyslový palác, dále se zde mj. nalézají Lapidárium Národního muzea, Maroldovo Panorama bitvy u Lipan, Křižíkova světelná fontána či akvárium Mořský svět. Severní část areálu zaujímá lunapark, dnes místo, kde se konává Matějská pouť. Tram č.12 je přímý spoj na toto zajímavé místo a pojedete pouze 11 minut.

Pražská ZOO

Pražská ZOO (http://www.zoopraha.cz) je zoologická zahrada v dolní části pražské Troje, otevřená 28. září 1931. Jde o vysoce moderní zahradu, která ukazuje zvířata v podmínkách, které se co nejvíce blíží jejich přirozenému prostředí. Podílí se na záchraně mnoha ohrožených živočišných druhů a jistě stojí za návštěvu! Od nás se vydáte tram č.12 na Nádraží Holešovice a poté busem č.112 k bráně zahrady.

Plavecký stadion Slavia

Plavecký stadion Slavia (http://www.psslavia.cz) je ideální pro rodiny s dětmi k odpočinku, neboť nabízí vedle klasických plaveckých bazénů také několik brouzdališť pro děti. Zkrátka nepřijdou ani milovníci skoků do vody, neboť k dispozici je několik skokanských můstků různých výšek. Nespornou výhodou je i to, že v areálu nebývá ani v sezóně tolik návštěvníků, že by to člověku bylo nepříjemné. Rychlé spojení tram č.16 přestup na stanici Krejcárek a poté busem 136.

Nákupní možnosti:

přímo v penzionu se nachází market, kde nakoupíte základní potraviny a hygienické potřeby. Otevřeno do 22h.

Galerie Fenix

Velké obchodní centrum Galerie Fenix (http://www.galeriefenix.eu/) je 4 minuty tram 16. V tomto obchodním centru nejen nakoupíte, ale žijete Módou, Sportem a Zábavou. V místech OC je většina bank.

Palladium

Pokud rádi nakupujete určitě stojí za zmínku Nákupní centrum Palladium (http://www.palladiumpraha.cz/) nákupní centrum s širokou škálou obchodů, restaurací a služeb uprostřed historického centra města. Na 5 podlažích naleznou návštěvníci až 200 obchodů, 20 restaurací, kaváren, barů a v podzemí téměř 900 parkovacích míst.Od nás tram č.8 budete na místě do 10ti minut.

Restaurace a zábava:

Naše lokalita Vám nabízí množství obchodů, restaurací a služeb. Recepce je vždy připravena zodpovědět Vaše dotazy a poradit. Naše výhodná pozice penzionu Vám umožní poznat krásy Prahy s usměvem na tváři a rychle se od nás dostanete prakticky kamkoliv.

© Ubytovna Praha - Ubytovny Praha :: Levné ubytovny v Praze :: Ubytovna Praha                        Restaurace | Partneři | Jízdní řády | Mapy | AP